Warszawa, 8 grudnia 2007 – Na projekcji „Przytul mnie, puść mnie” w kinie Muranów rozpocznie swój udział w Festiwalu Prawa Człowieka w Filmie „Watch Docs 2007” Jej Perfekcyjność. W ramach całego wydarzenia pojawi się na pięciu filmach.

Festiwal filmowy po raz kolejny stał się okazją dla Jej Perfekcyjności do podzielenia się swoimi refleksjami na temat łamania praw człowieka.
– Tematem, który mnie najbardziej interesuje jest oczywiście łamanie praw człowieka wobec osób nieheteroseksualnych, ale akurat tegroczna edycja nie mówi o tym za wiele – powiedziała. – Niemniej, jak zawsze, włączę się w udział w festiwalu.
Dzisiejszy film będzie pierwszym, który zamierza zobaczyć Jej Perfekcyjność. Kolejnymi są zaś „Istnienie”, „Nie można zawinąć żaru w papier”, „Wolność jest darem Boga” oraz „Wolność zawsze przychodzi za późno”. Wejściówki na wybrane przez Jej Perfekcyjność filmy przedstawiciele organizatora przekazali już kilka dni temu.
– Na pewno na kilka filmów zabiorę znajomych, bo chcę, by oni też mieli możliwość poznania tych dobrych produkcji – powiedziała. – O ile oczywiście będą mieli ochotę.
Jednocześnie Jej Perfekcyjność dodała, że nie wie, czy uda się jej w upragnionym przez nią terminie iść do kin, ponieważ w tym tygodniu ograniczają ją obowiązki parlamentarzystki studenckiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz organizacja 13th Floor-Sitting Party. Ostatni pokaz, na który zamierza udać się Jej Perfekcyjność zaplanowano 15 grudnia.


Logo festiwalu

Więcej o festiwalu tutaj.
Dokładne informacje o terminach filmów w kalendarzu Google Jej Perfekcyjności

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!