Warszawa, 9 grudnia 2007 – Tylko do wczoraj potwierdzać można było swoje przybycie na 13th Floor-Sitting Party „2008 is comming”. Biuro prasowe Jej Perfekcyjności poinformowało, że nadchodząca edycja cyklicznej imprezy będzie jedną z liczniejszych.

Dokładne informacje co do tego kto zapowiedział swoje przybycie, dostępne mają być na stronie FloorSittingParty.prv.pl lada dzień. Oczywiście, tylko dla osób zaproszonych.
– Cieszę się, że aż tyle osób chce skorzystać z okazji przedświątecznej zabawy w naszym specyficznym gronie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Szykuję masę niespodzianek.
Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że przygotuje „prawdopodobnie jakiś piernik”, ale w chwili rozmowy z naszym dziennikarzem, nie wiedziała jeszcze dokładnie, co to będzie. Pytana o to, czy obawia się trzynastej edycji, powiedziała, że nie wierzy w przesądy.
– Wierzę natomiast, że będzie to spotkanie wyjątkowe i magiczne – powiedziała. – Wszystko powinno się udać, więc będziemy się po prostu dobrze bawić!
Na imprezie pojawić się mają dziennikarze portalu GayLife.pl, którzy skorzystają ze spcejalnego zaproszenia Jej Perfekcyjności. Relacja i fotorelacja z wydarzenia pojawi się potem na stronach portalu, który jest typowym gejowskim medium clubbingowym. Współpraca Jej Perfekcyjności i GaLife.pl w odniesieniu do F-SP nie zakończy się jednak 14 grudnia, w momencie zamknięcia imprezy. Już wiadomo bowiem, że obie strony szykują dalej kolejną niespodziankę.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!