Warszawa, 20 grudnia 2007 – Około 13:25 Jej Perfekcyjność opuści dziś Warszawę. Jej wyjazd do domu poprzedziła impreza wigilijna w klubie Utopia oraz spotkanie ze znajomymi. Do Warszawy Jej Perfekcyjność wróci 29 grudnia.

Pociąg PKP InterCity zawiezie Jej Perfekcyjność zachodniopomorskiego, gdzie spędzi czas świąteczny z najbliższą rodziną.
– Jestem już prawie spakowany – powiedziała dziś rano. – Mam nadzieję, że o nim nie zapomnę, bo zawsze mam taką obawę.
Wczoraj wieczorem, po przedpremierowej projekcji filmu „Niania w Nowym Jorku”, Jej Perfekcyjność zabrała znajomych do klubu Utopia. Niestety, Ma i To nie mogli iść z nią do klubu, więc została tylko z Da i Pi. W samym lokalu spotkała oczywiście kilkoro znajomych.
Klub Utopia tego wieczoru proponował swoim gościom występ chóru chłopięcego oraz wyjątkową świąteczną atmosferę. Jak zwykle właściciel zadbał o poczęstunek wigilijny dla przybyłych oraz opłatek, który rozdawał młody chłopiec w ubraniu anioła. Po koncercie goście mogli spędzać czas w atmosferze umilanej dźwiękiem kolęd i piosenek świątecznych. Dopiero po kilku godzinach zaczęła się właściwa impreza, na której jednak nie zostało zbyt wiele osób.
– Pierwszy raz miałem okazję uczestniczyć w wigilii klubowej – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Cudownie było móc złożyć życzenia Królowej Matce, barmanom, no i oczywiście znajomym.
Jej Perfekcyjność otrzymała zaproszenie na sylwestra w Utopii, jednak – jak twierdzi – nie ma zbyt dużej szansy, by się tam tego dnia zjawiła.
Klilkudniowy pobyt Jej Perfekcyjności w domu rodzinnym, jest – jak sama wyjaśnia – bardzo potrzebny. Ostatnio ilość obowiązków dość znacząco ogranicza czas Jej Perfekcyjności przeznaczony na odpoczynek. Do Warszawy Jej Perfekcyjność wróci 29 grudnia.


Plakat reklamujący wigilię klubową

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!