Warszawa, 18 grudnia 2007 – Od wczoraj w serwisie YouTube.pl dostępne są filmiki Jej Perfekcyjności pochodzące sprzed kilku miesięcy. Cztery z pięciu nowych nagrań dostępne były kiedyś w sieci w ramach cyber reality show Aktivist Melanż.

Filmy nie są długie – trwają maksymalnie nieco ponad minutę. Trzy z nich powstały, gdy w finałowej części konkursu Aktivist Melanż została Sis Jej Perfekcyjności.
– Musiałem ją promować – tłumaczy. – Przecież zależało mi na jej wygranej tak samo jak jej samej…
Sis zajęła w konkursie drugie miejsce, do czego bez wątpienia przyczyniła się także Jej Perfekcyjność i akcja promocyjna, jaką jej wówczas zafundowała – także na łamach serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl.
Jeden z filmików pochodzi z czasu, gdy sama Jej Perfekcyjność była uczestniczką Aktivist Melanż.
– Zachęcam na nim do głosowania na mnie – przypomina sobie. – Pozdrawiam znajomych i nie tylko, bo to był czas, gdy moja osoba wzbudzała w serwisie Aktivist Melanż pewne dyskusje i kontrowersje.
Sam konkurs zakończył się skalndalem, ponieważ jego autorzy zmienili sposób przyznawania punktów, co zdecydowało o zwycięstwie innych osób, niż miałoby to miejsce, gdyby liczyć owe punkty według zasad pierwotnych.
Ostatni z filmików przedstawia fragment spotkania części uczestników manifestacjiz okazji II Międzynarodowego Dnia Paaris Hilton, jaka odbyła się pod Pałacem Prezydenckim 6 maja 2007 roku. Na filmie widać, jak grupa rozmawia na temat programów telewizyjnych, w których prowadzące zachęcają widzów do dzwonienia i wysyłania SMSów, obiecując w zamian za to dozniaia o charakterze erotycznym.


Nowe filmiki w serwisie YouTube na kanale Jej Perfekcyjności

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!