Warszawa, 15 grudnia 2007 – O północy zakończyła się trzynasta edycja Floor-Sitting Party w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Trzydziestka zadowolonych gości opuściła Ochotę, by bawić się dalej lub odpocząć w domu po jednej z największych imprez z cyklu.

Zabawa trwała, jak zawsze, 120 minut. Na imprezie, której dress-code brzmiał „cyferki”, goście przywdziali różne stroje, by dostosować się do wymaga wydarzenia. Największą sensację wzbudził Da, który postanowił pojawić się bez koszulki, z namalowanymi na ciele cyframi 1 i 3 oraz skrótem FSP. Na Floor-Sitting Party nie zabrakło także redakcji portalu GayLife.pl, która przygotowała relację z imprezy oraz fotografie dokumentujące całe wydarzenie.
– Wszyscy zawsze pytają czy jestem zadowolony z imprezy – opowiada Jej Perfekcyjność. – To nie ma znaczenia. Ważne, czy zadowoleni są goście.
Ci raczej pozytywnie wypowiadają się o wydarzeniu. Chwalą zwłaszcza ciasto i grającego na żywo DJa. Także zdaniem Jej Perfekcyjności – młody artysta „spisał się bardzo dobrze”. Pewne zamieszanie wywołały także nowe prace Jej Perfekcyjności – „Moja Przyszłość 2007”, „Trzynasty raz” i „Biuro rzeczy zostawionych”. Jako sztuka koncepcyjna, nie wszystkim przypadła do gustu. Sama autorka powiedziała, że jest z nowych dzieł zadowolona.
– F-SP stały się tradycyjnym miejscem i czasem, gdy dzielę się z najbliższymi znajomymi moimi nowymi pracami – relacjonuje. – Oczywiście, jeśli mam okazję zaprezentować kogoś innego, czynię to z radością.
Ciasto przygotowane przez gospodynię, to tym razem piernik z polewą czekoladową z orzechami i nadzieniem. Goście zjedli prawie cały wypiek, zostawiając niewielki kawałek dla nieobecnego współlokatora Jej Perfekcyjności.
Na imprezie pojawiło się aż 6 nowych osób – po raz pierwszy miały możliwość wziąć udział we Floor-Sitting Party. W ten sposób Jej Perfekcyjność wciąż i cały czas powiększać chce grono osób, które miały okazję wpaść na imprezę. Jak sama powiedziała – wie, że wydarzenie jest popularne i są osoby, które nigdy na nim nie były a chciałyby zobaczyć jak to jest.
Relację z imprezy opublikował portal GayLife.pl tutaj (dostęp tylko dla zalogowanych użytkowników).

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!