Warszawa, 14 grudnia 2007 – To już dziś wielkie wydarzenie – jedyna regularna domówka środowisk nieheteroseksualnych w Polsce rozpocznie się o godzinie 22:00 w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie. Na wydarzeniu pojawi się ponad 30 osób a oprawę muzyczną zapewni młody DJ Maniek.

Goście zjawią się w mieszkaniu około 22. Cała zabawa potrwa zaledwie 120 minut, ponieważ tradycyjnie o północy, goście zaczną rozchodzić się do klubów lub wracać do domu. Spora część z nich trafi na pewno do warszawskiej Utopii.
– Wszystko na pewno wypali, od rana udaje mi się pomyślnie działać – relacjonuje w rozmowie telefonicznej Jej Perfekcyjność. – Ciasto jest już gotowe, sprzęt muzyczny też czeka…
Jak podkreśliła, przed nią jeszcze trochę prac porządkowych i przygotowanie kilku prac do wystawienia. Potem zajmie się tylko uporządkowaniem materiałów potrzebnych na Floor-Sitting Party i oczekiwać będzie gości. Pierwsi zjawią się już o 20! Ich wczesne przybycie związane jest z koniecznością przygotowania kilku rzeczy na właściwą imprezę. Na zabawie zjawi się także redakcja gejowskiego portalu clubbingowego GayLife.pl. Wyjątkowe zaproszenie, którego udzieliła Jej Perfekcyjność ma ekskluzywny charakter i „jest związane z dalszymi planami”, jakie mają.
– Będzie GayLife, będzie RedBull, będzie DJ Maniek, będzie ciasto, będzie dobra muzyka i będą najważniejsi, czyli moi wspaniali goście – powiedziała Jej Perfekcyjność.
Wśród ponad 30 osób, które zjawić się mają dzisiaj u niej domu, będzie aż 6 nowych postaci, które na F-SP zjawią się po raz pierwszy! To wyjątkowo duży odsetek, który Jej Perfekcyjność tłumaczy koniecznością „zwiększenia rotacyjności gości”.
– Coraz częściej zdarza się, że bliżsi i dalsi znajomi, którzy nie byli jeszcze nigdy na F-SP, bardzo mnie proszą o zaproszenie – opowiada. – Rozumiem to i pstaram się części z nich umożliwić przybycie do mnie na którąś edycję imprezy.
Podkreśla jednak zaraz Jej Perfekcyjność, że prośby nie zawsze mają charater skuteczny. Pewne osoby, jej zdaniem, jeszcze albo w ogóle nie nadają się do pojawiania się na Floor-Sitting Party. Pytana o to dlaczego, odpowiada, że ma swoje powody. Ponieważ zaś impreza jest jej prywatnym wydarzeniem, ma prawo zapraszać kogo chce.

Floor-Sitting Party to impreza organizowana regularnie przez Jej Perfekcyjność dla środowisk niehteroseksualnych w Polsce. Trzynasta edycja wydarzenia jes kontynuacją cyklu, który rozpoczął się kilkanaście miesięcy temu jeszcze na Mokotowie. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie na pewno Ma i To, czyli członków Formacji Różowe Saneczki. Stałym elementem wydarzenia jest też ciasto przygotowywane przez Jej Perfekcyjność. Uczestnicy imprezy otrzymują dostęp do strony FloorSittingParty.prv.pl, na której znajdują się wszelkie informacje związane z wydarzeniem.

/RMF FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!