Warszawa, 12 grudnia 2007 – Trwają gorączkowe przygotowania do ostatniej w tym roku kalendarzowym edycji Floor-Sitting Party. Wielka impreza na ponad 30 osób – już pojutrze w mieszkaniu Jej Perfekcyjności.

Jak informuje biuro prasowe Jej Perfekcyjności, dzisiaj rozpoczynają się ostatnie zakupy i przygotowania do wydarzenia. Gospodyni zamierza dzisiaj kupić wszelkie składniki potrzebne do ciasta, które pzygotuje jutro późnym wieczorem. Dzisiaj także zajmie się przygotowaniem prac, które zaprezentować ma zamiar w piątek.
– Strasznie się cieszę na myśl o imprezie, więc i moje przygotowania mają radosny charakter – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Z pewną dozą podekscytowania mam zamiar załatwić dzisiaj wiele spraw.
Dzisiaj także Jej Perfekcyjność zajmie się organizacją sprzętu dla DJa, który będzie grał w jej mieszkaniu w najbliższy piątek. To zupełna nowość podczas F-SP. Dotychczas organziatorka zajmowała się bowiem głównie promocją artystów-plastyków. Wyjątkowa edycja Floor-Sitting Party zaskoczyć ma też także… gośćmi.
– Będzie niestandardowo, nieszablonowo i zaskakująco – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Cieszę się, że moi goście także coraz bardziej angażują się w organizację mojej i swojej imprezy.
Zgodnie z zapowiedziami, na wydarzeniu pojawić się mają dziennikarze portalu gaylife.pl, którzy przygotują fotorelację i recenzję wydarzenia na portal. To dość zaskakujące rozwiązanie, bowiem dotychczas Jej Perfekcyjność tylko raz pozwoliła dziennikarzom (z portalu hape.pl) na wstęp na imprezę – podczas dziesiątej edycji F-SP.
Na imprezie zjawić się ma ponad 30 osób, co oznacza, że będzie to jedna z większych dotychczasowych edycji. Rozmach imprezy nie budzi jednak obaw Jej Perfekcyjności, ponieważ – jak twierdzi – radziła sobie już nie z takimi wyzwaniami.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!