Warszawa, 6 listopada 2007 – Wczoraj, kilka minut po 15 minął termin potwierdzania obecności na 12th Floor-Sitting Party. Do tego czasu wszystkie osoby, które otrzymały zaproszenie od Jej Perfekcyjności mogły zastanawiać się nad tym, czy zjawią się w najbliższy piątek na imprezie zatytułowanej „Dia de la Independencia”.

Biuro prasowe Jej Perfekcyjności potwierdziło, że swoje przybycie zapowiedziało „około 20 osób”, co oznacza, że najbliższa edycja wydarzenia nie będzie na pewno największą.
– Ale wcale taką nie miała być – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Nie mam ambicji, by z imprezy na imprezę robić je coraz liczniejszymi. Wręcz przeciwnie.
Na piątek Jej Perfekcyjność zapowiedziała wiele atrakcji i niespodzianek. Wiemy już, że najbliższa edycja nosi nazwę „Dia de la Independencia”, czyli „Dzień Niepodległości”, jednakże wciąż nie udało się nam ustalić, dlaczego w tworzeniu nazwy dwunastej edycji wykorzystano język hiszpański, zamiast – jak zwykle – angielskiego. Nazwa imprezy nawiązuje w sposób oczywisty do Święta Niepodległości, które obchodzone jest w Polsce dwa dni po 12th F-SP.
– Już nie mogę doczekać się zabawy – wyznała Jej Perfekcyjność. – Z częścią znajomych dawno się nie widziałem.
Zapytana, czy lista gości może się jeszcze zmieniać, wyjaśniła, że „mogą zachodzić na niej jeszcze niewielkie przesunięcia”.
Wszyscy zaproszeni goście, którzy potwierdzili swoje przybycie, otrzymali dostęp do strony FloorSittingParty.prv.pl, na której znajdą informacje dotyczące m.in. tego, kto jeszcze zjawi się w piątek w mieszkaniu Jej Perfekcyjności.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!