Warszawa, 6 listopada 2007 – Po raz kolejny Jej Perfekcyjność zabiera swoich znajomych do kina. Tym razem jednak – niewielką, trzyosobową grupę, w której znalazł się tylko jeden mężczyzna.

Wyjątkowa niewielka ilość zaproszonych osób wynika z niezwykłości filmu, na jaki idzie Jej Perfekcyjność. „Wieczór” to film już w tym momencie bardzo znany i wysoko oceniany, stąd też dysponuje ona mniejszą ilością wejściówek.
– Jedno podwójne zaproszenie obiecałem moim koleżankom, które znacząco wsparły mnie podczas wyborów samorządowych na dziennikarstwie – powiedziała. – Słowa zaś zawsze dotrzymuję.
Jedynym mężczyzną zaproszonym przez Jej Pefekcyjność jest Ma, który od zawsze należy do chłopców, do których Jej Perfekcyjność… ma słabość. Nie od dziś wiadomo, że Ma może liczyć u niej na wiele przywilejów.
– Nigdy się z tym nie kryłem i on o tym też doskonale wie – wyznała. – Poza tym bardzo dawno go nie widziałem i chcę to nadrobić.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że Ma nie będzie także na najbliższym 12th Floor-Sitting Party „Dia de la Independencia”.
Kolejne wyjście do kina Jej Perfekcyjność zaplanowała już w czwartek.


Kadr z filmu „Wieczór”

O czym jest „Wieczór”?
Trzy kobiety – jedna tajemnica. Anna i jej córki. Ona ma za sobą całe życie. Nikt nie wie przez co przeszła. One gorączkowo poszukują sensu życia. Jednocześnie uciekają przed tym, co je spotyka: miłością, bliskością. Ich historie przeplątają się, by spotkać się w zaskakującym momencie rozwiązania tajemnicy Wieczoru. Wspomnienie, o którym Anna nigdy nikomu nie mówiła powraca, by odmienić to, co będzie.
W filmie występują m.in. Claire Danes, Vanessa Redgrave, Toni Collette, Meryl Streep, Glenn Close i Patrick Wilson. Scenariusz napisali Susan Minot i Michael Cunningham a wyreżyserował dzieło Lajos Koltai.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!