Warszawa, 19 listopada 2007 – Wczoraj wieczorem niespodziewanie w klubie Milch na koncercie Loli Lou zjawiła się niespodziewanie Jej Perfekcyjność. Nikt nie przypuszczał, że uda się jej dotrzeć na ten koncert, bo nie informowała o takich planach. Jej obecność ucieszyła także samą Lolę Lou.

Rozpoczęty około godziny 22 koncert wieńczył trzydniowe obchodzy pierwszych urodzin klubu Milch. Z tej okazji Lola Lou zaprezntowała kilka nowych utworów – w tym „Fernando’s Hideaway”, które nawiązywać miało do imienia właściciela klubu – Fernando.
– Świetny występ, genialny strój w drugiej części – komentowała Jej Perfekcyjność w chwilę po wyjściu z Milcha.
Wspominany strój to złota suknia, cała z drobnych złotych łusek i dobrane do niej długie rękawiczki oraz blond włosy. To właśnie ten outfit tak spodobał się Jej Perfekcyjności.
Także Lola Lou i jej partner zauważyli obecność Jej Perfekcyjności, która zjawiła się na koncercie swojej ulubionej drag queen po raz pierwszy od kilku miesięcy. Partner Loli przywitał się z Jej Perfekcyjnością i wyraził radość z tego, że widzi ją po tak długiej przerwie. Sama zaś Lola podczas występu zachęcała zmęczoną Jej Perfekcyjność do tańca zabawy na stojąco: „A ty co, Wasza Perfekcyjność?! Obrażona? Wyobraź sobie, że to Utopia i tańcz!”.
– Nie mogłem więc odmówić, wywołany z imienia – powiedziała. – Oczywiście, jak zawsze, nie żałuję ani chwili spędzonej na koncercie Loli.
Największą radość sprawiła Lola Jej Perfekcyjności wykonując klasyczny już utwór „Creep”. Cały występ zakończył się około północy. Kolejne spotkanie Loli Lou i Jej Perfekcyjności – już w najbliższy piątek podczas drugich urodzin cyklu „Girls! Girls! Girls! The cab drag system” w warszawskim klubie Utopia. Będzie to zarazem dwunasta już rocznica rozpoczęcia kariery przez Lolę Lou.
Zgodnie z zapowiedziami Loli, do połowy grudnia wydany zostanie jej kalendarz ścienny na rok 2008. Podobny kalendarz wisi w domu Jej Perfekcyjności od stycznia 2007.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!