Warszawa, 30 listopada 2007 – Zatrucie pokarmowe i bardzo wyska temeratura nie przeszkodziły Jej Perfecyjności we wzięciu udziału we wczorajszej konferencji nt. Zasad Yogyakarty.

Konferencja dotyczyła dokumentu opracowanego przez wybitnych naukowców z różnych dziedzin, którzy postanowili odnieść treść Praw Człowieka do sytuacji osób odmiennej orientacji seksualnej i osób transseksualnych. Do udziału w niej, Jej Perfekcyjność zaprosił prof. Mirosław Wyrzykowski, sędzia Trybunału Konstytucyjnego.
– To dla mnie ogromny zaszczyt i niesamowite wyróżnienie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Wśród tak znamienitych gości mogłem przedstawić po krótce wyniki swoich badań nad osobami trans.
Zadaniem Jej Perfekcyjności, było odniesienie wyników badań do zasad z Yogyakarty i wskazanie, w których miejscach łamie się podstawowe Prawa Człowieka wobec osób homo-, bi- i transseksualnych w Polsce. Krótkie wystąpienie Jej Perfekcyjności wzbudziło ogromne zainteresowanie publiczności, która potem prosiła ją o udostępnienie wyników badań w internecie lub w formie publikacji.
– Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to uda mi się tę pracę opublikować w ciągu najbliższych kilku miesięcy – zapowiedziała Jej Perfekcyjność. – Na razie nie chcę zapeszać.
Jej Perfekcyjność wczoraj cierpiała z powodu zatrucia pokarmowego. Bóle brzucha, osłabienie i bardzo wysoka temperatura jednak nie powstrzymały jej przed wzięciem udziału w konferencji, która miała miejsce w Pałacu Kazimierzowskim UW.
Z informacji przekazanych dziś przez rzecznika prasowego Jej Perfekcyjności wynika, że czuje się już zdecydowanie lepiej.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!