Warszawa, 25 listopada 2007 – Coraz bardziej wortal JejPerfekcyjnosc.blox.pl przypomina kompletne źródło informacji o Jej Perfekcyjności. Od dziś na panelu bocznym znaleźć można spis wszystkich nowości na stronach dotyczących jej osoby.

Istniejący już 18 miesięcy serwis wciąż się rozwija. Tym razem – nad adresami stron o Jej Perfekcyjności pojawiły się najświeższe informacje z jej prywatnego bloga, fotobloga i kanału YouTube. W ten sposób, wchodząc na jedną stronę, można mieć dostęp do najświeższych informacji o tym, co się u niej dzieje.
Wszystko możliwe jest dziki kanałom RSS, które umożliwiają tworzenie linków do nowych informacji w sposób automatyczny – gdy tylko nowy wpis pojawi się na którejś ze stron, od razu widoczny jest on w owym kanale. Pod spisem najnowszych informacji z danego źródła pojawiła się zresztą ikonka z podpisem „Subskrybuj kanał RSS”, dzięki której można dodać je do własnego czytnika RSS. Programy te są coraz popularniejsze – wbudowany czytnik posiada od bardzo dawna przeglądarka Opera a od wersji 7.0 także program Internet Explorer. Dzięki nim, nie trzeba wchodzić na daną stronę internetową, by zobaczyć, czy pojawiły się na niej nowe wpisy. Sprawdza to za nas czytnik RSS.
Dla tych, którzy nie lubią korzystać z „tego typu wynalazków” strona JejPerfekcyjnosc.blox.pl oferuje zgromadzone w jednym miejscu wszystkie informacje. Ma to na celu ułatwienie dostępu do inych źródeł wiadomości, osadzonych poza serwisem w domenie blox.pl.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!