Warszawa, 30 listopada 2007 – Od wczoraj fotoblog Jej Perfekcyjności ostrzega przed wejściem, że zawiera treści tylko dla dorosłych. Jej Perfekcyjność wyraziła oburzenie tym stanem.

Od momentu pojawienia się na fotblogu Jej Perfekcyjności zdjęć, na których przykłada sobie swoje największe dildo symulując posiadanie członka, jej fotoblog uznano za zaiwerający treści tylko dla dorosłych.
– Uważam, że to niesprawiedliwa decyzja! – oburza się Jej Perfekcyjność. – Nikt mnie o tym nie ostrzegł ani nie uprzedził.
Ponadto, fotoblog Jej Perfekcyjności został wyłączony z rankingu blogów w serwisie playmobile.pl. Dotychczas Jej Perfekcyjność była uznawana za jedną z najaktywniejszych uczestniczek życia blogowego operatora sieci Play – zawsze znajdowała się na wysokich pozycjach, w pierwszych trzech dziesiątkach rankingu popularności.
– Nie wiem czy jest to sposób na wyłączenie mnie z rankingu, ale nie podoba mi się to – powiedziała. – Zamierzam w tej sprawie kontaktować się z przedstawicielami sieci Play.
Jej Perfekcyjność dodała zarazem, że nie widzi niczego niestosownego w zamieszczaniu zdjęć dildo. Jej zdaniem, fotoblog ma relacjonoać całe jej życie, a więc także tę sferę. Tym bardziej, że – jak dodała – trwa tydzień randek w serwisie blogów na playmobile.pl – co tym bardziej uzasadnia pokazanie jej potencjalnego partnera seksualnego.

Linki do fotobloga:
Wpis zawierający zdjęcia z dildo
Reakcja Jej Perfekcyjności na zaistniałą sytuację

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!