Warszawa, 9 listopada 2007 – Punktualnie o 22:00 rozpocznie się dziś kolejna edycja słynnej dwugodzinnej domówki u Jej Perfekcyjności – Floor-Sitting Party. Tym razem imprezę nazwano „Dia de la Independencia”, czyli „Dzień Niepodległości”.


Oficjalne logo 12th Floor-Sitting Party

Od wczoraj w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie trwają przygotowania do wielkiego wydarzenia. Impreza zgromadzi, jak zwykle, kilkadziesiąt młodych osób ze środowisk nieheteroseksualnych, które w miłej atmosferze będą bawić się do północy.
– Ciasto jest już prawie gotowe – powiedziała kilka minut po północy Jej Perfekcyjność. – Będzie to sernik na zimno w kolorach biało-czerwonym.
W barwach tych utrzymana ma być cała zabawa. Gości obowiązuje odpowiedni dress-code ale nawet pomieszczenia, gdzie odbywać się będzie wydarzenie są już odpowiednio udekorowane.
Nie mogłoby zabraknąć na F-SP tradycyjnych elementów: wspomnianego ciasta i ciekawych gości, ale także świetnej muzyki, wizualizacji, kącika magazynów czy choćby fotografii przystojnych chłopców i mężczyzn. Wszystko to, jak podkreśla Jej Perfekcyjność, by dwie godziny spędzane u niej „miały niezapomniany charakter”.
– Mam tylko nadzieję, że goście będą zadowoleni i że ci, którzy odwiedzą F-SP po raz pierwszy, będą chcieli jeszcze kiedyś tu wrócić – powiedziała.
Jej Perfekcyjność, pytana o termin kolejnej imprezy, wyjaśniła, że jej „myśli krążą teraz wokół dwunastej edycji” i nie zastanawia się nad kolejną. Po chwili namysłu stwierdziła jednak, że na trzynastą imprezę zaprosi gości na pewno jeszcze w tym roku kalendarzowym.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!