Warszawa, 1 października 2007 – Odpoczywająca po weekendzie Jej Perfekcyjność powiedziała dziś rano w radiu RMF FM, że jest „bardzo zadowlona z imprezy urodzinowej”, w której uczestniczyła. Podziękowała raz jeszcze za zaproszenie.

W rozmowie z prowadzącym, Jej Perfekcyjność podkreśliła, że to już kolejna impreza urodzinowa Królowej Matki, w której bierze udział, ale pierwsza, na którą została zaproszona jako VIP.
– To dla mnie zaszczyt, że mogłem bawić się z Królową w gronie jej najbliższych przyjaciół i znajomych – powiedziała. – Jestem bardzo zadowolona z imprezy urodzinowej, która odbyła się w sobotę w Utopii.
Jak udało się nam dowiedzieć, Jej Perfekcyjność dała w prezencie Królowej bukiet białych kwiatów oraz swoją pracę naukową dotyczącą klubu, którą napisała ponad rok temu. Utopia jest pierwszym i jedynym klubem mniejszości seksualnych, na temat którego powstała praca naukowa.

Jej Perfekcyjność podziękowała także wszystkim, którzy wyrażali zainteresowanie i podziw jej strojem.
– To strasznie miłe, że tak wiele osób podchodziło do mnie, pozdrawiało mnie, wyrażało się miło na temat mojej spódniczki – powiedziała. – Dziękuję także za miłe słowa dotyczące mojego bloga.
Z relacji osób bliskich Jej Perfekcyjności wynika, że za każdym razem, gdy pojawia się w jednym ze swoich znanych strojów – liczne osoby zgromadzone w klubie zyskują śmiałość i podchodzą, gratulując.

/RMF FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!