Warszawa, 22 października 2007 – Kolejne 5 osób skorzysta dzisiaj z zaproszenia Jej Perfekcyjności na przedpremierowy pokaz filmowy. Tym razem będzie to amerykańska komedia romatyczna „Kelnderka”, której emisję zaplanowano na godzinę 19:00 w kinie Atlantic.

Do, Ma, To, Si i Ol to osoby, które na pewno dzisiaj zjawią się na ul. Chmielnej, by wraz z Jej Perfekcyjnością uczestniczyć w pokazie.
– Znów udało mi się coś załatwić – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Więc z radością zabiorę na film znajomych.
Na pokazie obecny miał być także To, ale zatrzymały go obowiązki zawodowe. W związku z tym, Jej Perfekcyjność nie potrafiła jeszcze wczoraj powiedzieć, kto na pewno zjawi się w kinie niejako zamiast niego. Wyjaśniła, że nie lubi zapraszać znajomych „na ostatnią chwilę”.
– To trochę niegrzeczne i może wydawać się takim zapraszaniem na siłę – wyjaśniła. – Ale to nie o to chodzi. Zawsze muszę kogoś wybrać i tym razem padło m.in. na To i Ma. Ponieważ zaś ten pierwszy nie może, szkoda, żeby wejściówka się zmarnowała.
Film rozpocznie się o godzinie 19:00 w sali C kina i potrwa niecałe 2 godziny.

O czym jest „Kelnerka”?
Ulubiona kelnerka w jadłodajni Joego, Jenna, jest także „geniuszem wypieków”, który to przydomek zawdzięcza smakowitym ciasteczkom, pieczonym na liczne okazji i bez okazji. Ma nadzieję, że jedno z jej ciast, takich jak „Fikołek w spodniach”, może nawet odmienić jej życie, jeśli tylko wygra konkurs na wypieki z nagrodą 25 tys. dolarów. Ale kiedy Jenna odkrywa, że jest w ciąży, natychmiast piecze ciasto „Nie chcę dziecka Earla”. Przede wszystkim dlatego, że jej mąż jest zazdrosnym głupkiem, który nigdy nie przestał być dzieckiem, więc nie ma z kim zakładać rodziny.
W filmie grają m.in. Keri Russell, Nathan Fillion, Cheryl Hines, Jeremy Sisto a autorem scenariusza i reżyserii jest Adrienne Shelly.


Kadr z filmu „Kelnerka”

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!