Warszawa, 19 października 2007 – Udział Jej Perfekcyjności w obchodach 50lecia wznowienia działalności Instytutu Socjologii na UW zostanie przerwany z powodu szkolenia, które rozpoczyna się dziś około 14. Jest ono kontynuacją projektu, w którym brała udział we wrześniu i październiku.

Nadchodzący weekend zapowiada się więc dla Jej Perfekcyjności znów bardzo intesywnie. Trwające przez trzy dni szkolenia będą jej znacząco utrudniały zabawę w tym czasie. Jak już jednak nie raz udowdoniła, powinna dać sobie radę.
– Zależy mi na udziale w tym szkoleniu – powiedziała. – Jest ono zwieńczeniem dwu weekendów, które już poświęciłem na ten projekt, tym bardziej więc chcę wziąć w nim udział.
Po zakończeniu tego weekendu, Jej Perfekcyjność otrzyma zaświadczenie, potwierdzające jej umiejętności trenerskie. Cały projekt zakończy się, gdy Jej Perfekcyjność wraz z pozostałymi uczestnikami projektu uda się do jednej ze szkół średnich biorących w nim udział Na miejscu pomóc ma i przekazać wiedzę dotyczącą działania samorządu w szkole.
– Są zasadniczo dwa powody dla których uczestniczę w tym projekcie – wyznała. – Po pierwsze dlatego, że zawsze sam byłem samorządowcem i nie przeszło mi to… A po drugie – dlatego, że po prostu lubię pracować z młodzieżą!

Organizaotrem całego przedsięwzięcia jest Polska Fundacja im. Roberta Schumana.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!