Warszawa, 29 października 2007 – To chyba najdłużej wyczekiwane Floor-Sitting Party w dotychczasowej historii cyklu imprez Jej Perfekcyjności! Ale stało się – dzisiaj zaproszenia na 12th F-SP trafiły do skrzynek kilkudziesięciu osób.

Jak zwykle, zaproszenie zawiera przede wszystkim link do strony FloorSittinngParty.prv.pl oraz login i hasło, pozwalające tylko zaproszonym dostać się na nią.
– Mam nadzieję, że nowa idea imprezy i nowy dress-code spodobają się gościom – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Liczę na to, że uda mi się licznie zgromadzić ich w moim domu.
Jak zwykle, wiekszość informacji związanych z imprezą owiana jest tajemnicą, jaką otaczać lubi swoje eventy Jej Perfekcyjność. Udało się nam jednak dowiedzieć, że całość zaplanowano na 9 listopada i że impreza trwać będzie, jak zwykle od 22:00 do 24:00. Nie udało się nam ustalić, jak przebrać będą musieli się tym razem goście Jej Perfekcyjności, ale prawdopodobnie ma to coś wspólnego z nazwą tej edycji imprezy.
– Nie powiem jak się nazywa – ucina Jej Perfekcyjność. – Jeśli koniecznie chcecie coś wiedzieć, to zdradzę tylko, że nazwa wyjątkowo nie jest nazwą angielskojęzyczną.
To zaskakujące rozwiązanie zdarza się po raz drugi. Jedynie First Floor-Sitting Party nazywało się „Citociasto”. Pozostałe, następujące potem, zawsze miały nazwę angielską. Skąd zmiana?
– Po prostu bardziej pasowało mi tym razem zmienienie języka – odpowiada krótko Jej Perfekcyjność.
Nie wiemy dokładnie, ile osób zaproszonych jest na 12th F-SP, ale bez wątpienia nie jest to mała liczba, co wynikać może przede wszystkim z faktu, że poprzednia edycja odbyła się w połowie września. Tak długi czas przerwy między poszczególnymi wydarzeniami zgodny jest z zapowiedzią Jej Perfekcyjności z czerwca 2007, gdy informowała, że chce nadać Floor-Sitting Party bardziej wyjątkowy charakter, m.in. przez rzadsze ich organizowanie.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!