Warszawa, 16 października 2007 – Kolejne zajęcia, będące kontynuacją tych z soboty, na Podyplomowym Studium Gender Studies UW poprowadzi w kolejną sobotę Jej Perfekcyjność. Temat jej badania okazał się tak interesujący, że zostanie wznowiony już 27 października.

Jej Perfekcyjność zajęcia prowadziła na prośbę dra Jacka Kochanowskiego.
– Współpraca z takim człowiekiem to dla mnie ogromny zaszczyt – powiedziała. – Cieszę się niezmiernie, że dane mi było uczestniczyć w jego zajęciach.
Niemalże w całości bowiem zajęcia te poświęcono badaniu osób transgresyjnych płciowo, które podjęła Jej Perfekcyjność. Temat tak zafrapował zgromadzonych, że po zakończeniu trzygodzinngo spotkania, okazało się, że jeszcze wiele zostało niepowiedziane. Stąd zaproszenie prowadzącego zajęcia do ponownego udziału Jej Perfekcyjności w seminarium z queer studies.
– Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia – powiedziała. – Jak więc mogłem się nie zgodzić?
Jak sama dodała – dobrze, że zajęcia są za dwa tygodnie a nie za tydzień, gdyż ma już na ten dzień plany i nie byłaby w stanie ich przełożyć.

Opisując samo spotkanie, Jej Perfekcyjność zwróciła uwagę, że grupę zainteresowała jej transgenderowość i temu tematowi poświęcono sporo czasu. Wynikało to z faktu używania przez nią w trakcie zajęć wobec swojej osoby rodzaju męskiego i żeńskiego naprzemiennie.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!