Warszawa, 7 października 2007 – Wielką niespodzianką podczas sobotniego koncertu znanego DJa Toma Novy’ego w klubie Space było pojawienie się Jej Perfekcyjności!

Nikt się jej tam nie spodziewał, bo jej biuro prasowe milczało w tej sprawie.
– To dlatego, że sam nie byłem pewien, czy tam będę – powiedziała dziś rano. – Namówił mnie Da, który jest jego wielkim fanem i zaproponował, żebyśmy na koncert poszli wspólnie.
To, co podobało się Jej Perfekcyjności w pobycie w Space to anonimowość. Potwierdziła także, że bawiła się przednio. Koncert Toma Novy’ego poprzedził w klubie Space występ m.in. DJa Andesha, który potem grał na tzw. małej sali. Sama zaś Jej Perfekcyjność przed pojawieniem się w Space, bawiła w warszawskim klubie mniejszości seksualnych Galeria, który w mijający weekend obchodzi swoje trzecie urodziny.
– Nie bywam w Galerii bardzo regularnie, ale czasem mam potrzebę tam wpaść – powiedziała. – Cieszę się, że dane mi było bawić się na trzecich urodzinach klubu.
Po udanym koncercie Toma Novy’ego, Jej Perfekcyjność udała się do Utopii, gdzie bawiła na kolejnym wielkim wydarzeniu – Battle of The DJs „The Night When Everything Started”. Imprezę opuściła przed godziną 6.
Trzy ważne wydarzenia sprawiły, że mimo udziału w szkoleniu organizowanym przez jedną z ogólnopolskich fundacji charytatywnych, Jej Perfekcyjność nie mogła sobie odmówić pojawienia się w klubach.


Plakat reklamujący występ Toma Novy’ego


Plakat reklamujący imprezę w Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!