Warszawa, 20 października 2007 – Szóste urodziny klubu Utopia będą jednym z najważniejszych wydarzeń tego sezonu! Gwiazdami dzisiejszej nocy mają być DJe Freemasons oraz Chris Willis – głos z piosenek Davida Guetty. Na imprezie nie zabraknie także Jej Perfekcyjności, która potwierdziła swoje przybycie i zapowiedziała, że postara się wszystkich zaskoczyć.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Chris Willis jest w Warszawie od czwartku – bawi, zwiedzając miasto. Przygotowuje się także do wielkiego występu. Wydarzenie bowiem na pewno przyciągnie do klubu setki osób. Specjalne zaproszenie do VIP Area otrzymała już tydzień temu Jej Perfekcyjność.
– Będę, będę! – ekscytuje się. – Nie mogę przegapić takiej cudnowej imprezy! Poza tym każde zaproszenie od Królowej to wyróżnienie, którego zmarnować nie chcę.
W klubie spodziewane są, jak zwykle, tłumy. Impreza na dobre rozkręci się na pewno około 1-2 w nocy. Nieco wcześniej program „Dzień dobry TVN” przygotwywać będzie materiał dotyczący selekcjonerów w Warszawie – właśnie z pracującym w Utopii Pi.
Wieczór obfitować będzie także w fotografie, które będą wykonywane. Patronat nad wydarzeniem objęły bowiem m.in.: VIPnews.pl, Cyfrogaleria.pl, Clubber.pl, dwutygodnik „Viva!” oraz „Hot Magazine”.
– Nie obchodzą mnie fotografowie, co nie raz już udowdoniłem, bo na żadnym zdjęciu nie było mnie widać – zapewnia Jej Perfekcyjność. – Mam zamiar dobrze się bawić, przy świetnej muzyce, w cudownym miejscu, z moimi znajomymi i fanami.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić, w co zamierza się ubrać. Jedyne, co powiedziała, to że będzie to strój „niektórym dobrze znany”.Plakat reklamujący urodziny

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!