Warszawa, 6 października 2007 – Udział w szkoleniu po raz kolejny nie jest przeszkodą w dobrej zabawie! Jej Perfekcyjność szaleje na parkietach, jak co tydzień.

Zabawa przyciąga ją jak zwykle do klubu Utopia, gdzie każdy piątkowy i sobotni wyskok „na miasto” ma swój finał.
– W tym klubie czuję się najswobodniej – zdradza. – Właściwie tylko w tym.
Nie od dziś Jej Perfekcyjność znana jest z pojawiania się w Utopii w stroju niestandardowym – bardzo często uważanym za kobiecy. Nie krępuje jej obecność setek obcych osób, czy nawet fotoreporterów znanych agencji. Jak podkreśla – bawi się w towarzystwie osób tolerancyjnych i otwartych.
Także dzisiaj pojawi się w warszawskim klubie, by wziąć udział w czymś zupełnie dla Utopii nowym – Battle Of The DJs. Podczas pojedynku zmierzy się ekipa DJ Moondeck i DJ Sagia przeciw DJ Tenessee i DJ Hugo.
– Trójka z nich to rezydeci Utopii i bardzo ich lubię – wyznała Jej Perfekcyjność. – To oni kształtują poniekąd mój gust muzyczny!
Podczas imprezy przewidziano także występ tancerzy GoGo Hot Bar & Table Dancers. Za nimi jednak Jej Perfekcyjność nie przepada! Jak podkreśla, pojawiający się w Utopii tancerze są nie w jej typie.
– Są zbyt muskularni i za starzy… – narzeka.
Wszyscy bowiem wiedzą, że Jej Perfekcyjność preferuje typ urody określany z angielskiego jako „twink”, czyli młodych szczupłych chłopców – najchętniej blondynów.


Reklama sobotniej imprezy

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!