Warszawa, 5 października 2007 – Rozpoczynający się weekend będzie kolejnym, który Jej Perfekcyjność poświęci samodoskonaleniu. Korzystając z okazji, zakwalifikowała się do programu edukacyjnego Fundacji Bank Żywności SOS.

Zajęcia przygotowujące ją i innych wolontariuszy do działania potrwają w sobotę i niedzielę od 10 do 17. Ich efektem ma być gotowość do pracy z młodzieżą podczas kolejnych zajęć.
– Nie wiem tak do końca, jak zorganizowana będzie dalsza część akcji – powiedziała. – Wiem tylko, że zdobyta przez nas wiedza będzie musiała być przekazana młodzieży.
O angażu Jej Perfekcyjność poinformowano mailowo w środę wieczorem a program warsztatów przesłano dobę później. Dopiero wczoraj więc Jej Perfekcyjność mogła poznać szczegóły tego, co na sobotę i niedzielę zaplanowali organizatorzy. Jak skomentowała – „program zapowiada się ciekawie”.
Nam udało się ustalić, że pracować ma potem z młodzieżą licealną i ewentualnie gimnazjalną.
– To chyba prawda – dodała. – Przynajmniej z tego, co mi na chwilę obecną wiadomo.
Przypomnijmy, że w tym miesiącu Jej Perfekcyjność poświęciła na szkolenia przygotowujące do udziału w programie unijnym już dwa weekendy. Z informacji przekazanych przez biuro prasowe wynika zaś, że kolejny poświęcony weekend zaplanowała na 19-21 października, gdy zająć się ma szkoleniem nauczycieli i młodzieży nt. obywatelskiej postawy w demkratycznej szkole.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!