Warszawa, 2 października 2007 – Znów w kinie ze znajomymi! Dziś na przedpremierowym pokazie filmu „Nieznajoma”, Jej Perfekcyjność pojawi się z Da, Pi, Ma, Pi i Ro.

Wyjścia do kina ze znajomymi stały się dla Jej Perfekcyjności niemalże tradycją i przynajmniej raz w miesiącu zabiera garstkę najbliższych na seans.
– Rzeczywiście, przynajmniej raz na kilka tygodni staram się załatwić im coś wyjątkowego – zwieżyła się. – Mam nadzieję, że „Nieznajoma” będzie właśnie czymś takim.
Prezentacja filmu rozpocznie się o godzinie 18:15 w kinie Luna. Jak doniosło nam biuro prasowe Jej Perfekcyjności, ona powinna się tam jednak zjawić ze znajomymi kwadrans wcześniej. Chce bowiem mieć pewność, że nie przegapią początku filmu. Zwykle bowiem, podczas pokazów przedpremierowych dystrybutorzy nie emitują reklam.
– To będzie coś zupełnie innego niż ubiegłotygodniowa „Iberia” – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Przynajmniej taką mam nadzieję.
W ten sposób nawiązała do nienajlepszych wrażeń po pokazie wspomnianego filmu, na który zaprosiła innych znajomych.
Jej Perfekcyjność nie potrafiła powiedzieć, kiedy zaplanuje kolejne wyjście. Obiecała jednak, że postara się zaprosić kolejne osoby, by „nikt nie czuł się zapomniany albo mniej ważny”.

O filmie:
Tajemnicza młoda kobieta z okien swojego domu obserwuje mieszkającą naprzeciwko rodzinę jubilerów. Wrażenie spokojnej i uległej osoby, które sprawia, to tylko fasada, pod którą kryje się jej druga, niepohamowana natura i zagadkowa przeszłość….Kobieta zdobywa pracę sprzątaczki w domu obserwowanej rodziny, zaczyna coraz bardziej przenikać do ich świata. Wykorzystując chwilowy kryzys w małżeństwie swoich chlebodawców, szybko zjednuje sobie przyjaźń ich córeczki. Wydaje się, że nic nie będzie w stanie powstrzymać jej planu…


Plakat reklamujący film


Kadr z filmu „Nieznajoma”

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!