Warszawa, 8 października 2007 – Już w piątek otwarcie nowego klubu Discrete, który mieścić się będzie w tym samym miejscu, co dotychczas Barbie Bar. Czy na wielkim otwarciu pojawi się Jej Perfekcyjność?

Ponoć otrzymała już zaproszenie na imprezę nazwaną po prostu „Grand Opening”. Na wydarzeniu zagrać mają DJ Dudson i DJ Mmikimaus. Nie od dziś wiadomo, że ten drugi jest jednym z ulubionych Jej Perfekcyjności. Co więc miałoby przemawiać za nie-przychodzeniem? Po pierwsze: klub Discrete preferować ma starszych  mieszkańców stolicy i zaprasza tych, którzy ukończyli 21 lat. Po drugie zaś: wiadomo, że ekipa, która przygotowuje nowe miejsce, nie przepada za Jej Perfekcyjnością.
– To tzw. pierwsza ekipa Barbie – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – A więc ci ludzie, którzy nigdy nie włączyli mnie do grona tzw. Mebli, czyli stałych bywalców Barbie Baru.
Swego czasu Jej Perfekcyjność, która w Barbie bywała niemalże przynajmniej raz w tygodniu, miała to za złe Meblom i obsłudze. To był także jeden z powodów, dla których przestała tam bywać.
– Nie będę ukrywać, że to poczucie odrzucenia towarzyszyło mi przez dłuższy czas – wyznała Jej Perfekcyjność. – To zraziło mnie do Barbie.
Jej Perfekcyjność potwierdziła także, że otrzymała zaproszenie na Grand Opening od Sz. Potwierdziła także, że jest zainteresowana nowym miejscem, ale nie potrafi jeszcze powiedzieć, czy w piątek zjawi się na Żurawiej.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!