Warszawa, 21 października 2007 – Już ponad miesiąc minął od poprzedniego F-SP a o kolejnej edycji ani widu, ani słychu! Co się stało? Czyżby umarła idea jedynej w Polsce regularnej domowej imprezy środowisk nieheteroseksualnych?

Jej Perfekcyjność, zajęta czymś cały czas – a to wyborami samorządowymi, to znów projektami edukacyjnymi albo po prostu studiowaniem i pracą – wydaje się nie myśleć w ogóle o swoich znajomych i przyjaciołach. Czyżby z powodu zamieszania, w jakim się znajduje, zapomniała o F-SP?
– Bez obaw, pamiętam o Floor-Sitting Party – uspokaja. – Jakże mógłbym zapomnieć o mojej autorskiej imprezie?!
Pytana o szczegóły ujawnia jedynie, że już lada moment „wszystko stanie się jasne”. Cokolwiek miałoby to znaczyć. Dopytujemy więc czy i kiedy odbędzie się dwunasta edycja imprezy.
– Media na pewno dowiedzą się o wszystkim na czas – ucina Jej Perfekcyjność. – Najważniejsze, by o wszystkim wiedzieli goście. Muszę mieć czas, by przygotować dla nich niespodzianki.
W rozmowie Jej Perfekcyjność powiedziała także, że nie ma jeszcze opracowanych szczegółów dotyczących najbliższej edycji F-SP. Zastanawia się także cały czas nad nazwą i dress-code. Zapewniła jednak, że przygotuje coś specjalnego i to „coś takiego, czego jeszcze nie było a może i nikt się nie spodziewa”.
Brzmi tajemniczo? Zobaczymy.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!