Warszawa, 23 września 2007 – Zaproszenie na urodzinową imprezę Królowej Matki „God Bless The Queen” otrzymała w miniony piątek Jej Perfekcyjność. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Utopii w Area VIP.

O tym, że Jej Perfekcyjność dostała zaproszenie dowiedzieć się można z jej fotobloga. Informację potwierdziło dziś jej biuro prasowe. Impreza ma mieć dress-code „Be Sexy” a gwiazdą wieczoru będzie Barbara Tucker.
– To dla mnie ogromny zaszczyt – skomentowała Jej Perfekcyjność. – Nie spodziewałem się tego i byłem bardzo zaskoczony, gdy Królowa podeszła do mnie i wręczyła mi zaproszenie na urodziny.
Jej Perfekcyjność zdradziła, że pojawia się w jej głowie „koncept na jakiś wyjątkowy strój”, ale nadal nie wie, co na siebie założy. Dodała także, że ma duży problem z wyborem prezentu dla solenizanta. Jej zdaniem jest to osoba, „która ma właściwie wszystko a na pewno więcej” niż sama Jej Perfekcyjność.
– Postaram się więc po prostu wymyślić coś, co odda jej szacunek i szczery podziw dla Królowej Matki.

Jej Perfekcyjność dodała także, że Królowa poinformowała ją o tym, iż jej kartka klubowa „jest w druku” i powinna być gotowa na rocznicę powstania Utopii. Urodziny klubu zaplanowano na 20 października 2007. Gośćmi imprezy mają być Freemasons a wydarzeniem nocy będzie otwarcie nowej sali.


Okładka zaproszenia


Treść zaproszenia

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!