Warszawa, 29 września 2007 – Około 2 w nocy Jej Perfekcyjność pojawi się dziś w klubie Utopia, by świętować urodziny Królowej Matki. Na wielką imprezę odbywającą się w VIP-roomie klubu otrzymała zaproszenie od samej Królowej.

Gwiazdą wieczoru będzie znana piosenkarka dance’owa – Barbara Tucker, która już po raz drugi gościć będzie w Utopii. Impreza – jak zawsze – podzielona będzie na dwie części. W ogónodostępnej części klubu bawić się będą jego stali bywalcy oraz polscy celebryci. Do tzw. area VIP wstęp mają tylko osoby, które otrzymały specjalne zaproszenia od Królowej Matki – właściciela klubu.
– Zaproszenie, które dostałem, było dla mnie wielkim zaskoczeniem – wyznała Jej Perfekcyjność. – Strasznie się cieszę i już od kilku dni zastanawiam się jak się ubrać.
Podczas imprezy obowiązuje bowiem dress-code „be sexy”. Biuro prasowe Jej Perfekcyjności zdradziło, że pojawi się ona w klubie w stroju, w jakim jeszcze nie miała przyjemności bawić w klubie. Nie udało się nam ustalić nic więcej, jednakże nieoficjalne pogłoski mówią, że strój ma być bardzo skąpy.
– Będziecie, zobaczycie – ucina krótko Jej Perfekcyjność. – Pozwólcie mi sprawić wam niespodziankę.
Jej Perfekcyjność zapowiedziała także, że z okazji urodzin ma zamiar sprawić Królowej bukiet kwiatów. Jak powiedziała, „nie codziennie obchodzi się przecież osiemnaste urodziny, tym bardziej kolejne”. Nie wiadomo jeszcze jak wyglądać będzie ów bukiet.

Jej Perfekcyjność nie pojawi się wcześniej w żadnym z klubów. Także jej pobyt w Utopii nie będzie zbyt długi, gdyż w niedzielę od 9 rano uczestniczy w ostatnim dniu szkolenia organizowanego przez Fundację Schumana.


Plakat reklamujący koncert Barbary Tucker


Sponsorem imprezy będzie producent Blevedere Vodka

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!