Zakopane, 17 września 2007 – Wczesnym popołudniem rozpocznie się dziś krótka wizyta Jej Perfekcyjności w niewielkiej miejscowości niedaleko Zakopanego. Wizyta Jej Perfekcyjności ma charakter służbowy i potrwa dobę.

W trakcie swojego pobytu ma zamiar przede wszystkim spotkać się ze swoimi współpracownikami z samorządu studenckiego oraz poznać przyszłych studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
– Żałuję, że mogę tam być tak krótko – powiedziała dzisiaj przed wyjazdem. – Niestety, inne zobowiązania nie pozwalają mi zostać do końca.
Obóz, na który jedzie Jej Perfekcyjność rozpoczął się w piątek wieczorem i potra do najbliższego piątku. Jej Perfekcyjność jest formalnie jednym z jego organizatorów. Jednakże, jak sama podkreśla, z powodu nieobecności w wakacje, nie mogła „wspomóc swoich znajomych czynnie w organizacji”.
– Mam nadzieję, że moja obecność będzie wystaraczającym dowodem tego, że zależy mi na całym przedsięwzięciu – dodała. – Poza tym mam nadzieję, że poznam choć część przyszłych pierwszorocznych.
Wyjazd Jej Perfekcyjności był niemożliwy w piątek z powodu 11th Floor-Sitting Party „Summer Moved On” – dziś w okolice Zakopanego jedzie także Ju, która zaoferowała Jej Perfekcyjności swoje towarzystwo i to, że podwiezie ją samochodem na miejsce. Ju jest koleżanką z samorządu studentów Jej Perfekcyjności. W Warszawie Jej Perfekcyjność zjawi się we wtorek o 21:45, gdy przyjedzie pociągiem z Zakopanego. Wcześniejszy powrót spowodowany jest szkoleniem w Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, w którym uczestniczyć będzie Jej Perfekcyjność.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!