Łódź, 1 września 2007 – Pociągiem pospiesznym o godzinie 20:37 wyruszy z Łodzi do Warszawy Jej Perfekcyjność. Planowy przyjazd pociągu może się opóźnić ze względu na trwające na trasie remonty torów, stąd przybycie Jej Perfekcyjności planowane jest na godzinę 24.

Z informacji przekazanych przez biuro prasowe Jej Perfekcyjności wynika, że wybrała ona podróż pociągiem z powodu braku alternatywy. Ostatnie autobusy z Łodzi do Warszawy kursują około godziny 18. Jej Perfekcyjność natomiast ma zmiar spędzić popołudnie na świętowaniu urodzin córki swojej bliskiej przyjaciółki. Nie był także możliwy późniejszy przyjazd, ponieważ pociąg, którym się zjawi, jest ostatnim jadącym na tej trasie każdego dnia.
Ponadto, pociąg ten idealnie wpisuje się w plan Jej Perfekcyjności, by spędzić noc w warszawskim klubie Utopia. W ten sposób zamierza bawić się, świętując koniec letniego wypoczynku. Jak wynika z informacji przekazanych przez biuro – od godziny powrotu Jej Perfekcyjność uzależnia swoje dodatkowe plany w tym wyjście do innych klubów przed pojawieniem się w Utopii.

Wczorajszej nocy Jej Perfekcyjność nie bawiła się w żadnym z klubów – donieśli nasi dziennikarze w Łodzi. Spędziła wieczór i noc w mieszkaniu swojej przyjaciółki Go. Wcześniej zaś odwiedziła kilka sklepów w C.H. Tulipan oraz Galerii Łódzkiej. Niestety, nie udało się nam ustalić czy dokonała jakiś zakupów.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!