Warszawa, 16 września 2007 – Oficjalny kanał Jej Perfekcyjności w serwisie video YouTube.com ruszył dwa dni temu. Na razie ostatnim dodanym filmem są fragmenty rozmowy z Jej Perfekcyjnością na temat sprawy podejrzenia bezprawnego wykorzystania wizerunku szesnastoletniego Kuby z Sosnowca.

Dzięki kanałowi każdy może za pomocą łatwego adresu youtube.com/JejPerfekcyjnosc trafić szybko do wszystkich nagrań z nią związanych.
– Cieszę się, że powstała taka możliwość śledzenia tego, co się u mnie dzieje – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Zależy mi na jak największej przejrzystości mojego całego życia.
Aktualnie w serwisie dostępnych jest 13 nagrań. Część z nich została wykonana własnoręcznie przez Jej Perfekcyjność jakiś czas temu. W ten sposób kontynuuje ona niejako swoją przygodę z filmowym dokumentowaniem życia. Zabawa ta zaczęła się, gdy wzięła udział w dość mocno krytykowanym cyber-reality-show „Aktivist Melanż”, w którym musiała – jako jedna z półfinalistek – filmować swoje życie nocne.
– Pamiętam, że sprawiało mi to dużo radości – komentuje. – Może teraz, gdy mam swój kanał na YouTube, będę znów częściej używać telefonu jako przenośnej kamery.
Serwis dostępny jest w jeżyku polskim oraz angielskim. Utrzymany jest w kolorze jasnoniebieskim – takim samym jak znany serwis informacyjny JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!