Warszawa, 3 września 2007 – Krzyki, piski, wrzask i widok falującego transparentu można było obserwować wczoraj podczas wczorajszej telewizyjnej relacji koncertu Sopot Festival w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. W ten sposób wraz ze swoim współlokatorem Mi, oddała cześć wielkiej artystce Glorii Gaynor.

Specjalnie przygotowany na ten wieczór transparent zawierał grę słowną. Zamiast imienia i nazwiska Gloria Gaynor, pojawiło się na nim 'Gloria Gay-lord’, co podkreślać ma, jak wielkie znaczenie dla środowiska osób homoseksualnych ma ta wykonawczyni.
– Wszyscy przecież wiedzą, że „I will survive” jest hymnem gejów i lesbijek na całym świecie – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Dlatego postanowiłem to podkreślić na swoim transparencie.
Koncert Glorii rozpoczął się po godzinie 21. Jej Perfekcyjność śledziła wczorajszego wieczoru wszystkie występy – także The Village People, Hot Chocolate i innych, którzy zapowiadani byli przez organizatorów wydarzenia, jako gwiazdy ery disco.
Jej Perfekcyjność ubolewała, że nie może na żywo śledzić wydarzeń w sopockim amfiteatrze, ale zarazem pocieszała się, że już niedługo weźmie udział w innym wielkim koncercie. 29 września w warszawskim klubie Utopia wystąpić ma bowiem Barbara Tucker.


Jej Perfekcyjność i jej transparent

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!