Warszawa, 9 września 2007 –Środowiska LGBT zaangażowały się w kwestię oskarżeń Jej Perfekcyjności o nielegalne zachowania względem nieletniego Kuby. Portal Hape.pl publikuje za serwisem JejPerfekcyjnosc.blox.pl informację o nietolerancyjnym ataku państwa Au.

Na stronach portalu znaleźć można informację przedrukowaną z serwisu informacyjnego Jej Perfekcyjności oraz fragmenty eksluzynego wywiadu, jakiego udzieliła serwisowi Jej Perfekcyjność. Na stronie zamieszczono także nagranie video z fragmentami wypowiedzi Jej Perfekcyjności i jej oświadczenie z fotobloga.
– Nadal prowadzę fotobloga w serwisie playmobile.pl – potwierdziła Jej Perfekcyjność. – I bardzo dziękuję za wiele słów otuchy przekazywanych mi w komentarzach, mailowo, smsowo i osobiście. Naprawdę wiele dla mnie znaczą.
Na stronie JejPerfekcyjnosc4.prv.pl można obserwować pojawiające się codziennie doniesienia i fotki z życia autorki. Dodatkowo – osoby posiadające telefon w sieci Play i swoje konto w serwisie mogą komentować i oceniać zamieszczone wpisy. Niesłabnocą popularność bloga sprawia, że zajmuje już 19 pozycję wśród wszystkich znajdujących się na stronie. Oznacza to, że spośród wszystkich użytkowników operatora Play, którzy mają swoje profile w serwisie jest tylko kilkanaście czytanych, komentowanych i subskrybowanych chętniej niż blog Jej Perfekcyjności.
Ona, jak sama podkreśla – wykonała od 21 stycznia 2007 swoim telefonem ponad 3300 zdjęć, z których zdecydowana większość znajduje się w serwisie.
Pytana o rozwój wydarzeń związanych z ewentualną sprawą sądową, wyjaśniła, że dla niej „sprawa aktualnie jest oficjalnie zakończona”. Nieoficjalnie jednak dowiedziała się o pewnym zamieszaniu, jakie w związku z nią trwa.
– Chodzi nie tylko o samą sprawę jako taką – tłumaczyła. – Ale także o mój swoisty comming-out w pewnych środowiskach. Na razie jednak nie mogę o tym mówić.

Jak przekazało nam biuro prasowe Jej Perfekcyjności – nagranie video w serwisie YouTube.com obejrzało już ponad 100 osób a informacja w serwisie JejPerfekcyjnosc.blox.pl została wyświetlona na monitorach ponad 400 komputerów. Dyskusja na temat całej sprawy wywołała także reakcję na oficjalnym gronie Jej Perfekcyjności.


informacja w serwisie hape.pl


video w serwisie hape.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!