Warszawa, 22 września 2007 – Aż dwie domowe imprezy ma zamiar odwiedzić dziś wieczorem Jej Perfekcyjność przed udaniem się do klubu Utopia – poinformowało jej biuro prasowe. Czy to oznacza, że imprezy w prywatnych mieszkaniach znów są modne?

Pierwszym miejscem, które odwiedzić ma Jej Perfekcyjność, jest impreza urodzinowa Sis, czyli jej bardzo bliskiego znajomego.
– Sis zaprosiła mnie na swoje kolejne osiemnaste urodziny – relacjonowała kilka dni temu Jej Perfekcyjność. – To dla mnie naprawdę duże wyróżnienie.
Okazuje się bowiem, że Sis zaprosiła dość mieszane towarzystwo, w którym nie ma wielu znajomych Jej Perfekcyjności. Tym bardziej traktuje swoje zaproszenie, jako coś wyróżniającego.
Kolejnym miejscem, gdzie udać się zamierza Jej Perfekcyjność jest impreza w domu jej znajomego An, który postanowił bez okazji zaprosić garść znajomych na imprezę pod hasłem „Don’t watch Porn, use Your imagination….”. Z powodu dress-code, Jej Perfekcyjność nie chciała początkowo pojawić się na Kabatach.
– Jeśli organizatorzy proszą, by przebrać się zgodnie z dress-code „let’s make porn”, bo taka zapowiedź widniała na zaproszeniu, to nie widziałem możliwości swojego w niej udziału – opowiada Jej Perfekcyjność. – An zależało na moim przybyciu i znalazł wyjście z tej sytuacji.
Organizator poinformował Jej Perfekcyjność, że uchyla dla niej konieczność przebrania się zgodnie z dress-code. W ten sposób może się tam pojawić „w swoim normalnym ubraniu”.
Po dwu domowych imprezach, Jej Perfekcyjność planuje udać się do klubu Utopia, gdzie bawiła się także pod koniec minionej nocy. Dziś gościem w Warszawie ma być jej znajomy – Gr, który odwiedza swojego przyjaciela i zechciał spotkać się także z Jej Perfekcyjnością w Utopii.

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!