Warszawa, 4 września 2007 – Pierwsze dziesięć osób już potwierdziło swoje przybycie na 11th Floor-Sitting Party „Summer Moved On”, na które wczoraj wczesnym popołudniem zaprosiła swoich znajomych Jej Perfekcyjność. Zaproszenia w zdecydowanej większości przekazane zostały poprzez serwis grono.net.

Jedenasta impreza cyklu odbędzie się 14 września. Tradycyjnie już potrwać ma dwie godziny – do północy. Z informacji przekazanych przez biuro prasowe wynika, że dress-code tej edycji związany ma być z kwiatami. Nie udało się nam jednak dotrzeć do zaproszenia.
– Jest ono, jak zwykle, zamieszczone na stronie internetowej, do której dostęp mają osoby zaproszone – ucięła Jej Perfekcyjność.
Przy próbie wejścia na stronę FloorSittingParty.prv.pl pojawia się monit o login i hasło. Osoby zaproszone otrzymały je w specjalnej wiadomości zapraszającej. Na stronie dostępne są wszelkie dane związane z przygotowywaną imprezą.
Wiadomo już, że jak zwykle nie zabranie na imprezie prezentacji prac artystycznych. Z nieoficjalnych źródeł udało się nam ustalić, że będą to prace artysty, który miał już swój wernisaż na jednym z wcześniejszych F-SP, Kajetana Owczarka.
– Nie mogę jeszcze potwierdzić tej informacji – skomentowała tajemniczo Jej Perfekcyjność. – Wiecie doskonale, że staram się drastycznie ograniczać dostęp dziennikarzy do Floor-Sitting Party i informacji o zabawie.
Jak zwykle podczas F-SP nie zabraknie na pewno ciasta przygotowanego przez Jej Perfekcyjność oraz mnóstwa atrakcyjnych gości.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!