Warszawa, 15 września 2007 – Dokładnie o północy zakończyła się jedenasta edycja Floor-Sitting Party „Summer Moved On”. Wystawa prac młodego łódzkiego artysty nowoczesnego, setki kwiatów dekorujących mieszkanie, świetna muzyka i doborowe towarzystwo były największymi atutami imprezy.

Ponad dwadzieścia osób, które zgromadziło się tego wieczora w domu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie świętowało zakończenie sezonu letniego. Wszyscy otrzymali imienne zaproszenia i potwierdzili wcześniej swoje przybycie. Wszyscy też dostosowali się do dress-code „flower power”, jaki obowiązywał na wydarzeniu.
– Goście jak zwykle mnie zaskoczyli – relacjonuje Jej Perfekcyjność. – Ich ubranie przyozdobione było kwiatami, nosili naszyjniki ze sztucznych kwiatów, wpinali je sobie we włosy, w ubranie… Naprawdę jestem z nich dumny.
Jak udało się nam ustalić, każdy z zaproszonych gości musiał przynieść na imprezę kwiaty – najodważniejsza osoba przyniosła Jej Perfekcyjności krzew pomidora! Sama gospodyni nie potwierdza i nie zaprzecza – zdradzając jak najmniej informacji z przebiegu wydarzenia. Potwierdziła jedynie, że sama kupiła specjalnie na tę okoliczność ponad 100 kwiatów!
– Chciałem, żeby znajdowały się w całym mieszkaniu – powiedziała. – Musiało więc być ich dużo, bardzo dużo. Zresztą rozmieszczenie ich w odpowiednich miejscach zajęło sporo czasu.
Wśród gości nie zabrakło osób, które na F-SP zaproszone były po raz pierwszy. Niektóre od dawna o tym marzyły – impreza bowiem stała się znana także poza środowiskiem osób w niej uczestniczącym oraz poza środowiskiem LGBT. Niespodzianką wieczoru było pojawienie się Ad, który zaskoczył wszystkich pojawiając się nagle pod koniec Floor-Sitting Party.
– Ad nie jest z Warszawy i mieszka dość daleko stąd – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Ma do mnie zawsze aktualne zaproszenie.
Jak zwykle podczas F-SP Jej Perfekcyjność poczęstowała gości nowym ciastem, przygotowanym specjalnie na tę okazję. Tym razem – jak donoszą nam osoby bliskie Jej Perfekcyjności – było to „ciasto tortowe z bitą śmietaną o smaku cytrynowym”.
W internecie na stronie FloorSittingParty.prv.pl po zalogowaniu, uczestnicy imprezy mogą obejrzeć fotografie wykonane podczas 11th Floor-Sitting Party i udostępnione przez biuro prasowe Jej Perfekcyjności.

/VIPnews.pl/

Specjalnie dla serwisu informacyjnego JejPerfekcyjnosc.blox.pl


Ciasto podczas 11th Floor-Sitting Party


Kwiaty znajdowały się wszędzie


Jej Perfekcyjność podczas imprezy

Wypowiedz się! Skomentuj!