Warszawa, 10 września 2007 – Pierwsze powakacyjne Floor-Sitting Party rozpocznie się w piątek o godzinie 22:00. Jej Perfekcyjność spodziewa się na nim około 25 gości.

Będzie to więc jedna z większych imprez przez nią organizowanych, a zarazem najsłynniejsza nieheteroseksualna regularna impreza domowa w Warszawie i w Polsce. Podczas tej edycji – zatytułowanej „Summer Moved On” – zaplanowano m.in. pokaz prac młodego łódzkiego artysty Ka.
– Moi goście mieli już okazję raz oglądać jego dzieła – wspomina Jej Perfekcyjność. – Przyjęli je raczej ciepło, więc tym bardziej cieszę się, że dane nam będzie znów obejrzeć kilka nowych grafik.
Jak zdradziła organizatorka – grafiki opierają się znów na zabawie prostą formą graficzną oraz literami i cyframi wykorzystanymi „nie jako formy niosące jakieś znaczenie, ale jako symbole graficzne, będące po prostu zapełnieniem bieli na kartce”.
Na imprezie nie może zabraknąć tradycyjnego ciasta. Jeszcze nie wiadomo, co tym razem przygotuje Jej Perfekcyjność, ale jak zapewniła – będzie to zupełnie nowy wypiek, który zaskoczyć ma gości nie tylko swoim smakiem, ale także wyglądem.

Floor-Sitting Party to jedyna w Polsce domówka, która regularnie gromadzi w jednym miejscu młode osoby nieheteroseksualne. Słynie przede wszystkim z tego, że ideą jej jest spędzanie czasu siedząc na podłodze, na specjalnie do tego przygotowanych miejscach – oraz ze swoich stałych elementów: ciasta przygtowywanego przez organizatorkę własnoręcznie, wydarzenia artystycznego towarzyszącego każdej edycji, dwugodzinnego czasu trwania i starannego doboru zaproszonych, stale rotowanych gości.
F-SP jest imprezą zamkniętą dla dziennikarzy – tylko podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji, dziennikarz jednego z gejowskich portali hape.pl uzyskał prawo udziału w wydarzeniu i opisał je potem na portalu.


Oficjalne logo 11th Floor-Sitting Party „Summer Moved On”

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!