Rewal, 10 sierpnia 2007 – Potwierdziły się informacje o nocnej wizycie Jej Perfekcyjności w Szczecinie. Jeszcze dziś wieczorem zjawi się w mieście, by wraz ze znajomymi Ka i Iw wybrać się na imprezę do klubu Inferno.

Plotki na temat planów Jej Perfekcyjności pojawiły się jakiś czas temu. Dziś w Kalendarzu Google Jej Perfekcyjności potwierdziły się przypuszczenia wielu obserwatorów.
– To będzie bardzo krótka wizyta, mam zamiar o 9 rano być znów w Rewalu – powiedziała.
Taki czas wizyty związany jest z wakacyjnymi zobowiązaniami Jej Perfekcyjności oraz… rozkładem jazdy PKS. Okazuje się bowiem, że to ten środek lokomocji wybrała tym razem.
Wyjazd ma charakter typowo rozrywkowy. Celem podróży jest udział w zabawie klubowej w Inferno – dość popularnym klubie mniejszości seksualnych. Jej Perfekcyjność chce ponadto spędzić ten czas z Ka, mieszkającą w Szczecinie oraz Iw, która przypadkowo w tym samym czasie przyjedzie do miasta.
– Niestety, nie uda mi się zaliczyć żadnego centrum handlowego – ubolewa. – Ale odbiję sobie to potem w Łodzi i w Warszawie.
Zapowiedź „odbicia sobie” związana jest z planowanym przyjadem Jej Perfekcyjności do Łodzi 29 sierpnia oraz do Warszawy 1 września.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!