Rewal, 13 sierpnia 2007 – Bardzo pozytywnie oceniła swój pobyt w Szczecinie w miniony piątek Jej Perfekcyjność. Spotkanie z dawnymi znajomymi i impreza w klubie znanym od lat sprawiły jej dużo radości.

Piątkowy wypad do Szczecina trwał zaledwie kilka godzin, w trakcie których Jej Perfekcyjność dojechała busem do Szczecina, spotkała się z przyjaciółmi i wróciła do Rewala. Nie obyło się bez niespodziewanych przygód.
– Dobrze, że rzuciłem się jako pierwszy do busa, bo miejsca nie wystarczyło dla wszystkich i kierowca litował się nad ostatnimi osobami tylko dlatego, że jechaly na krótkim odcinku – opowiedziała. – Po prostu jechały na stojąco.
Przygodą okazał się także powrót do Rewala, bo autobus, na który spieszyła Jej Perfekcyjność… nie istniał! W związku z tym musiała od 6:45 do 7:30 czekać w dworcowej poczekalni na transport. Na szczęście kolejny autobus dowiózł ją szczęśliwie na miejsce przeznaczenia.
W Szczecinie Jej Perfekcyjność spotkała się z Ka i Iw, które czekały na nią i zajmowały się nią cały czas. Dołączył do nich także Ma, którego Jej Perfekcyjność nie widziała od kilku lat. We czwórkę spędzili noc w klubie mniejszości seksualnych Inferno. Jak podkreśla Jej Perfekcyjność, jeszcze kilka lat temu było to miejsce, które nazywała swoim klubem. Teraz wszystko się zmieniło.
– Dziwnie było być tam całkiem anonimowym – wyznała. – Dziwnie nie znaczy źle. Po prostu inaczej niż przed laty.
Inferno, zwane wówczas to2, było pierwszym klubem, w którym Jej Perfekcyjność bywała regularnie przed laty. Tym razem spotkała tylko jedną znajomą osobę, która i tak nie była skłonna zajmować się nią, ponieważ była tam ze swoim partnerem. Jej Perfekcyjność zauważyła ponadto, że niewiele osób w Inferno kojarzy ją z queerowego świata, czy choćby za sprawą jej prac artystycznych. Jej zdaniem to „unikalne uczucie”.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że ważne dla niej w wyjściu do klubu było także to, że mogła po raz pierwszy od dłuższego czasu nałożyć sobie makijaż.


Jej Perfekcyjność i Ka


Jej Perfekcyjność w klubie

/Rzeczpospolita/

Wypowiedz się! Skomentuj!