Rewal, 26 sierpnia 2007 – Tatuaż z logo klubu Utopia pojawił się na prawej łydce Jej Perfekcyjności! Dzieło wielkości ok. 64 cm kwadratowych to jednak tylko czasowy tatuaż z henny.

Ozdobę wykonano wczoraj w Rewalu przy ulicy Westerplatte. Specjalistka zajmująca się przygotowaniem tatuażu określiła go jako „łatwy i ciekawy wzór”. Dodała także, że zawsze miała problem z tatuowaniem liter, bo „wychodziły na odwrót, w lustrzanym odbiciu”.
Tatuowanie Jej Perfekcyjności zgromadziło wkoło niej kilka znajomych osób, które podziwiały powstający obraz.
– Długo zastanawiałem się nad tym, jaki wzór zrobić sobie na łydce – powiedziała w trakcie zabiegu. – Ostatecznie zdecydowałem się na logo Utopii.
Pytana o to, dlaczego właśnie to – wyjaśniła, że tęskni za klubem i czuje się z nim dość mocno związana. Ponadto, jak dodała – chciała być oryginalna.
– Mogłem wybrać z gotowych szablonów, ale wolałem sam coś sobie wymyślić i w ten sposób być jakoś tam inny od pozostałych – dodała. – Oczywiście tylko przez chwilkę i tylko symbolicznie.
Tautaż z henny utrzymać się powinien na skórze około dwóch tygodni. Jej Perfekcyjność ma nadzieję, że uda się jej z owym tautażem pokazać w klubie. W ten sposób chce także podkreślić swoje przywiązanie do miejsca, które pozwala jej czuć się „niemal całkowicie swobodnie”.

Naszemu dziennikarzowi udało się z ukrycia wykonać fotografię ze zbliżeniem na nogę Jej Perfekcyjności.

Jak podaje Wikipedia:
Henna (Lawsonia inermis, Lawsonia alba, Lawsonia spinosa) – krzew spotykany w gorących strefach klimatycznych. Sproszkowane i ugotowane w wodzie liście henny są używane do malowania skóry od ponad 5000 lat na obecnych terenach Dalekiego Wschodu i Indii, Pakistanu, Iranu oraz w krajach Afryki. Wojownicy Masajów w Afryce, malowali henną twarze, żeby podkreślić swój plemienny status. Obecnie malowanie henną staje się coraz bardziej modne, a ze względu na swoją nawet trzytygodniową wytrzymałość malunki te coraz częściej nazywane są przez wykonawców tatuażami z henny.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!