Rewal, 18 sierpnia 2007 – Mija czas, gdy kartki wysłane przez Jej Perfekcyjność powinny dotrzeć do adresatów.

Pierwsze dwie osoby potwierdziły już, że otrzymały je i podziękowały Jej Perfekcyjności za pamięć. Jak powiedziała, spowiedzwa się potwierdzenia jeszcze od czterech osób.
– Wysłałem sześć kartek-listów i mam nadzieję, że ostatnie dotrą lada moment – wyraziła nadzieję. – W najgorszym przypadku powinny być u adresatów tuż po niedzieli.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić do kogo wysłała kartki. Pytana dlaczego wysyłała je w kopertach, wyjaśniła, że chodzi o kwestię tajemnicy korespondencji oraz poczucie bezpieczeństwa adresatów. Poza tym, jak twierdzi „w ten sposób niespodzianka jest jeszcze większa”.
Wysyłanie kartek nie należy do zwyczaju Jej Perfekcyjności i dlatego robi to bardzo sporadycznie i nieregularnie. Jak przyznała, w tym roku jedną z kartek skierowała do samej Królowej Matki.
– Uważam, że jestem jemu to winien – wyznała. – Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako zbytnie spoufalanie się…
Z informacji przekazanych przez biuro prasowe wynika, że Jej Perfekcyjność ostrzegła Królową Matkę o tym, że otrzyma od niej kartkę i z góry przeprosiła za zbytnią śmiałość, jeśli tak zostałaby ona odebrana.


Koperty i kartki zaadresowane przez Jej Perfekcyjność


Listy trafiły do skrzynki w Rewalu

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!