Rewal, 30 lipca 2007 – Wypoczywająca nad morzem Jej Perfekcyjność została dziś zaskoczona niezapowiedzianą wizytą znajomego Ad, znanego także jako „Ad z Lotniska”. Wizyta trwała około 15 minut.

Ad odwiedził Jej Perfekcyjność w jej wakacyjnej siedzibie w Rewalu. Zahaczył ze swoimi znajomymi o Rewal w drodze z Krakowa do… Brukseli, gdzie zamierza spędzić resztę wakacji.
– W ogóle się tego nie spodziewałem – powiedziała Jej Perfekcyjność. – To była bardzo miła niespodzianka.
Jej Perfekcyjność ucieszyła się na tyle, że pozwoliła sobie na przytulenie gościa oraz zgodziła się na cmoknięcie w policzek. Rozmowa, do której doszło dzięki spotkaniu dotyczyła głównie wymiany uprzejmości i informacji o dalszych wakacyjnych planach Ad, który będzie tego lata pracować w Brukseli.
– To chyba najmilsza niespodzianka, jaka mnie tu spotkała w tym roku – powiedziała. – Nadal jestem w szoku, że sie na to odważył.
Korzystając z okazji, Jej Perfekcyjność wręczyła Ad kupon, dzieki któremu mógł wraz ze znajomymi zjeść darmową pizzę w jednym z rewalskich lokali. W ten sposób Jej Perfekcyjność chciała „odwdzięczyć się za tak miły gest”. Ad pozował z Jej Perfekcyjnością do kilku pamiątkowych fotografii, które ukażą się na jej fotoblogu.

Jej Perfekcyjność znajduje się aktualnie w Rewalu, gdzie dziś jeszcze oczekuje przyjazdu kolejnej grupy młodzieży, z którą spędzi najbliższe dwa tygodnie. Wczoraj budynek, w którym mieszka opustoszał – poprzednia grupa opuściła już wybrzeże i dotarła wieczorem do Łodzi.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!