Warszawa, 1 sierpnia 2007 – Wakacyjne fotografie pojawiły się w galerii Jej Perfekcyjności w serwisie grono.net. Dokumentują one pierwszy miesiąc lata 2007.

Nowa galeria składa się z 9 zdjęć – w większości barwnych. Wszystkie wykonane zostały w Rewalu.
– Chciałem pokazać jak minął mi pierwszy miesiąc lata – powiedziała. – Oczywiście wybrałem tylko te w miarę udane fotki.
Na pierwszym zdjęciu widać Jej Perfekcyjność widzianą „od dołu” w drzwiach. Kolejne fotki przedstawiają zbliżenie wystraszonej twarzy Jej Perfekcyjności, jej uśmiechniętą twarz zakrytą ciemnymi okularami, całą sylwetkę Jej Perfekcyjności w ciemnych okularach i z gazetami w ręku. Piąta fotka wykonana jest także „od dołu” a Jej Perfekcyjność trzyma na niej w dłoniach Ptasie Mleczko. Dalsze zdjęcia przedstawiają kolejno: Jej Perfekcyjność obok Ma, Jej Perfekcyjność w ciemnych okularach ubraną w kamizelkę ratunkową oraz Jej Perfekcyjność stojącą na torach i robiącą zdjęcie. Na ostatnim zdjęciu Jej Perfekcyjność trzyma się za głowę, ma zamknięte oczy a usta zwarte w tzw. „dzióbek”.
– Zdjęć jest niewiele, ale nie chciałem wstawiać ich przesadnie dużo – wyjaśniła. – Poza tym na niewielu spośród zrobionych mi tego lata zdjęć wyglądam na tyle dobrze, by móc pokazać je światu.
Z zapowiedzi Jej Perfekcyjności wynika, że więcej fotek zobaczyć można na jej fotoblogu. W serwisie grono.net nowe zdjęcia pojawić się mają dopiero po wakacjach.


Miniaturki nowych zdjęć Jej Perfekcyjności

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!