Rewal, 23 lipca 2007 – Kilka minut po północy zakończyło się show Kabaretu Paranienormalni i Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym uczestniczyła Jej Perfekcyjność w rewalskim amfiteatrze.

Jednym z głównych powodów wybrania się na kabaret była chęć poznania słynnej krejzolki, którą często cytuje Jej Perfekcyjność.
– Mimo, że widziałem jej skecz w sieci kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt razy, bardzo chciałem go zobaczyć na żywo – wyznała. – Nareszcie się udało.
Jej Perfekcyjność i jej przyjaciele udali się do amfiteatru na specjalne zaproszenie agencji organizującej przedsięwzięcie i nie płaciła nic za wstęp. Koncert rozpoczął się o godzinie 21:00 i obejmował pokazy obu grup kabaretowych. Słynna Mariolka pojawiła się pod koniec występu Kabaretu Paranienormalni i – jak zawsze – wywołala salwy śmiechu wśród publiczności.
Padający przelotnie deszcz nie zniechęcił pozostających bez osłonięcia widzów do wytrwania do końca show.
– Cieszę się z dwu powodów – skomentowała potem. – Po pierwsze dobrze się bawiłem i pośmiałem a po drugie, dane mi było spędzić czas ze znajomymi.
Jej Perfekcyjność dodała, że nie skorzystała z zaproszenia kabaretów na rozmowę po pokazie. Wyjaśniła, że ma jeszcze sporo obowiązków, którymi musi się jak najszybciej zająć.


Bezpośrednio przed koncertem – Jej Perfekcyjność i jej znajoma Go

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!