Kołobrzeg, 23 lipca 2007 – Zakończono trwające od wczoraj przygotowania do przybycia Jej Perfekcyjności na pływalnię w Kołobrzegu. Jej zjawienie się zaplanowane jest na okolice godziny 10:00. Wiadomo, że odwiedzi dziś także kino, gdzie zobaczyć ma film „Shrek Trzeci”.

Wiadomo, że Jej Perfekcyjność na basenach bywa wybitnie rzadko. Wynika to z braku czasu, na jaki narzeka oraz z jej niechęci wobec miejsc obnażających jej kompleksy.
– Nigdy się tego nie wstydziłem – wyjaśniła. – To z powodu wad w moim wyglądzie nie chcę chodzić na basen.
Dlaczego więc zdecydowała się tym razem? Powodów jest kilka – na pewno z powodu anonimowości, jaką da jej to miejsce. Była tam już co prawda rok temu, ale nadal nikt nie wie kim jest. Drugim powodem jest obecność jej znajomych z Łodzi, z którymi rzadko ma okazję się widywać i bawi się w ich towarzystwie tylko latem. Ponieważ zaś grupa najbliższych znajomych niedługo wyjeżdża znad morza, chciała wykorzystać ostatnie okazje. Ostatnim powodem jest chęć zobaczenia młodego szesnastoletniego Ku, który także ma się tam dzisiaj zjawić.
– To mój uczeń w pewnym sensie – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Uważam, że jest bardzo atrakcyjny, ale chciałbym go zobaczyć nieco bardziej obnażonego.
Pytana, Jej Perfekcyjność podkreśla, że zna treść kodeksu karnego, a zwłaszcza art. 199 („Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”), który może kojarzyć się z sytuacją, jaka będzie miała dziś miejsce. Wyjaśniła jednak, że Ku jest osobom, z którą nie łączą i łączyć nie będą jakiekolwiek czynności seksualne. Dodała, że jej kontakt z nim nie ma w ogóle charakteru „dotykowego”.
Jej Perfekcyjność poinformowała, że nie jest w stanie określić kiedy znów uda się na jakikolwiek basen.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!