Rewal, 10 lipca 2007 – Za osiem godzin Jej Perfekcyjność będzie już w autobusie jadącym do jej domu rodzinnego. Korzystając z dnia wolnego, postanowiła odwiedzić swoją mamę i pobawić w domu przez kilkanaście godzin.

Pobyt będzie krótki – na miejsce bowiem dotrze o 9, by już o 20 znaleźć się w autobusie powrotnym. Taki zabieg pozwala jej na wyjazd w dniu, gdy mogłaby odpocząć albo na koszt sponsora wyjechać na jeden dzień do Kołobrzegu na film „Shrek Trzeci” oraz dwugodzinną kąpiel w aquaparku.
– Dawno nie widziałem mamy, chcę to zmienić – powiedziała. – Już z nią rozmawiałem i cieszy się na mój przyjazd.
Jej Perfekcyjność ostatni raz w domu rodzinnym była w okolicach świąt Wielkiej Nocy i od tamtej pory zbierała się, by znów tam wpaść. Nie wiadomo kiedy uda się jej to znowu, natomiast jak udało się nam ustalić – niedawno odwiedził ją brat.
Okazało się bowiem, że w znajdującej się około 1,5 km dalej miejscowości brat Jej Perfekcyjności spędzał wakacje ze swoim synem i partnerką. Odwiedzili Jej Perfekcyjność kilka razy, zajmując jej kilkadziesiąt minut. Na przełomie lipca i sierpnia wakacje w niedalekim sąsiedztwie Jej Perfekcyjności spędzić ma także… jej mama! Jutrzejsze spotkanie nie będzie więc ostatnim w te wakacje.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!