Warszawa, 3 czerwca 2007 – Od kilku dni Jej Perfekcyjność ma nowe uczesanie. Krótsze, nie postawione w charakterystycznego „czuba” włosy zwracają uwagę wszystkich.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że zmiana wynika ze zmiany fryzjera, który opiekuje się włosami Jej Perfekcyjności. Nadal co prawda przy zmianie fryzury Jej Perfekcyjność odwiedza ekskluzywny salon t&g, ale zajmuje się nią ktoś inny. Dotychczasowa bowiem fryzjerka Aldona została zastąpiona przez niejakiego Arka. Zmiana spowodowana jest odejściem Aldony z pracy.
– Zasmuciła mnie wiadomość o zwolnieniu się Aldony – powiedziała. – A jeszcze bardziej informacja o jej wyjeździe.
Aldona bowiem wyjechała na krótki wypoczynek i nie przyjmowała nikogo w tym czasie nawet w swoim domowym atelier. Dlatego też Jej Perfekcyjność odwiedzić musiała nową osobę. Arek polecony jej został jako jedyny, który może zastąpić Aldonę.
Nasze źródła donoszą jednak, że Jej Perfekcyjność i Arek poznali się wcześniej. To prawdopodobnie on jest Arkiem, o którym na swoim blogu pisała około dwu lat temu Jej Perfekcyjność i z którym… się spotykała! Pytana o to – unikała odpowiedzi i odmawiała komentarza. Czyżby wielki powrót romansu sprzed lat?
Przyjaciele Jej Perfekcyjności stanowczo zaprzeczają, podkreślając, że celibat, w którym żyje od ponad 2 lat jest stanem bardzo ugruntowanym w postawie Jej Perfekcyjności. Zwracają uwagę także na to, że „to było dawno temu” i od tamtej pory Jej Perfekcyjność nie miała z Arkiem najmniejszego kontaktu – nie licząc przypadkowych spotkań w klubie kilka razy w roku.
Nie zmienia to jednak faktu, że Jej Perfekcyjność z nowej fryzury jest bardzo zadowolona.
– Nie jest może najłatwiejszą w utrzymaniu spośród tych, które miałem okazję mieć, ale podoba mi się – wyznała. – Poza tym idzie lato, więc krótsze włosy wyjdą mi na dobre.
Jej Perfekcyjność u fryzjera była w czwartek – pierwsza publiczna prezentacja włosów odbyła się tego samego dnia podczas spotkania z Pa, które zaplanowała na 20:30 w Złotych Tarasach. Pa także określił nową fryzurę Jej Perfekcyjności, jako „szalenie udaną”. Kolejne osoby w mijającym weekendzie podkreślały świeżość i naturalność nowego uczesania.


Nowa fryzura Jej Perfekcyjności

/Fakt/

Wypowiedz się! Skomentuj!