Warszawa, 11 czerwca 2006 – Ponad 50 osób otrzymało dziś zaproszenia na dziesiątą edycję słynnej imprezy Jej Perfekcyjności. X Floor-Sitting Party „Eftiwi” odbędzie się już za 12 dni.

Będzie to bez wątpienia największe F-SP w historii. Co więcej – Jej Perfekcyjność podkreśla, że będzie to także Największa Queerowa Domówka w Historii Warszawy.
– Nikt nigdy przed nami nie organizował tak dużych domówek dla mniejszości seksualnych – powiedziała. – Ta będzie więc na wskroś wyjątkowa!
Wśród wielu atrakcji, jakie tej nocy zapowiedziała Jej Perfekcyjność, zdradziła na razie, że impreza trwać będzie w innych godzinach niż zwykle, a poza tym będzie dłuższa. Dlaczego? Poza wyjątkowością samej jubileuszowej cyfry przed nazwą, wpłynęły na to koncert Antoine Clamaran w Utopii oraz fakt, że latem później zapada zmrok. Uwzględniając wszelkie możliwe niespodzianki, Jej Perfekcyjność X Floor-Sitting Party rozpocznie o godzinie 22:30 a zakończy o 1:30. Podkreśliła jednak, że goście zaczną opuszczać jej mieszkanie już o 1.
Wszelkie informacje dostępne są dla zalogowanych osób na stronie FloorSittingParty.prv.pl.
– Bardzo zależy mi tym razem na sprawnej organizacji całego przedsięwzięcia – podkreśliła. – To będzie duży event, więc wszystko musi przebiegać gładko.
Jej Perfekcyjność nie chciała zdradzić jaki dress-code obowiązywać będzie podczas imprezy, ale zapowiedziała, że ujawni go „za jakiś czas”. Teraz zdradziła jedynie, że w jej zamyśle ma on być „skromny i odsłaniający”.Oficjalne logo tej edycji imprezy

Floor-Sitting Party to organizowana regularnie przez Jej Perfekcyjność domowa impreza dla przyjaciół oraz znajomych z Warszawy i nie tylko. Po raz pierwszy odbyła się wiosną 2006 rku i od tamtej pory nieustannie rozrasta się, osiągając coraz większe rozmiary i rozmach. Stałymi elementami podczas F-SP są wydarzenie artystyczne (zazwyczaj – prezentacja nowych prac przyjaciół Jej Perfekcyjność i jej samej lub performance odbywający się podczas imprezy), ciasto przygotowywane przez Jej Perfekcyjność oraz obowiązujące zasady – możliwość siadania tylko na miejsach przygotowanych na podłodze, czy nieprzekraczalny czas trwania imprezy (dotychczas zawsze wynosił on 120 minut). Na imprezie nie zabrakło także nigdy pokazu fotografii ładnych chłopców oraz zdjęć z poprzedniej edycji. F-SP ma także swoją własną, specyficzną stylistykę muzyczną.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!