Warszawa, 14 czerwca 2007 – Jeszcze tylko przez 10 dni Jej Perfekcyjność będzie w Warszawie. Dokładnie 24 czerwca wyjeżdża na dwumiesięczne wakacje nad polskim morzem.

Coroczny wyjazd Jej Perfekcyjności do Rewala jest już sześcioletnią tradycją. Od kilku lat spędza w tej miejscowości dwa miesiące wakacyjne.
– Strasznie lubię to miasteczko i wszystko to, co się tam dzieje – wyjaśniła. – Tym bardziej, że nie siedzę bezczynnie.
Powszechnie wiadomo, że Jej Perfekcyjność nie bywa na plaży w ciągu dnia. W ubiegłym roku na ponad 60 dni pobytu nad morzem, spędziła na piasku ledwo kilka godzin rozłożone w przeciągu kilku dni. Niewiele razy zdarzyło się także, by Jej Perfekcyjność pływała w morzu. Czym więc jest zajęta?
Choć sama nie lubi o tym opowiadać publicznie, zdradziła jednak, że zajmuje się mediami i… dziećmi. Jak udało się nam ustalić, Jej Perfekcyjność nie ma uprawnień wychowawcy kolonijnego, więc na pewno nie taka jest jej rola. Nie jest też animatorem kulturalno-oświatowym (tzw. „kaowcem”). Ze źródeł zbliżonych do Jej Perfekcyjności, udało się nam ustalić, że w czasie wakacji, przyjmuje ona zupełnie inną tożsamość.
– Mogę to poniekąd potwierdzić – przyznała. – Nie maluję się w wakacje, używam innego imienia, mam znikomy kontakt ze „światem zewnętrznym”. Ale świetnie się z tym czuję, naprawdę.
Dwumiesięczny pobyt Jej Perfekcyjności nad morzem finansowany jest przez wydawcę jednego z największych ogólnopolskich tygodników opinii, któremu co roku zależy na jej przyjeździe. To właśnie związane jest z działalnością medialną Jej Pefekcyjności nad morzem.

Przed wyjazdem Jej Perfekcyjność ma zamiar spotkać się jeszcze kilkakrotnie ze znajomymi – świętując ich urodziny, bawiąc się wspólnie na imprezach, w kinie oraz oczywiście na Floor-Sitting Party. Przed 24 czerwca ma także zamiar podejść jeszcze do czterech egzaminów i napisać w sumie około 30 stron prac własnych i zleconych. Jednocześnie zachęca wszystkich, którzy przed jej wyjazdem chcieliby się z nią zobaczyć, by czem prędzej kontaktowali się z nią w kwestii dogrania terminów.


Jedno z niewielu 'letnich’ zdjęć Jej Perfekcyjności

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!