Warszawa, 25 czerwca 2007 – Wielkim sukcesem zakończyło się X Floor-Sitting Party „Eftiwi”. Trzydziestoosobowa grupa znajomych, przyjaciół i fanów Jej Perfekcyjności przez 3 godziny bawiła w jej mieszkaniu na warszawskiej Ochocie.

Wśród przybyłych gości nie zabrakło modeli, modelek, znanych w Warszawie postaci środowiska queer.
– Jestem bardzo zadowolony z tego, jak wyszła impreza – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Uważam, że to było megaprzyjęcie.
Na wydarzeniu nie zabrakło slynnego ciasta Jej Perfekcyjności – tym razem był to piernik w dwu odmianach – z ananasem i polewą ajerkoniakową oraz z brzoskwinią. Gościom towarzyszyła oczywiście muzyka a czas umilały wizualizacje przygotowane na podstawie teledysków Madonny i innych artystów oraz fotografie modeli i ładnych chłopców.
Gwoździem programu były jednak tym razem wydarzenia artystyczne. Pierwszym była wystawa fotografii Olega_Olgi wybranych przez autora/kę spośród wszystkich wykonanych do tej pory zdjęć. Dziesięć fotografii przedstawiało głównie młodych mężczyzn w nietypowym lub uznawanym za kobiece anturage’u. Na jednym ze zdjęć pojawiła się także Jej Perfekcyjność w misternie wykonanej sukni w kolorzez brzoskwinioworóżowym. Zdjęcie pochodzi z sesji, którą Jej Perfekcyjność przeżyła w minioną środę. Drugim wydarzeniem był performance „Oto ja, Służebnica Pańska”, w który Jej Perfekcyjność zaangażowała dziesięć losowo wybranych spośród przybyłych gości. Performance polegał na wylizaniu stóp owych 10 wybrańców.
– W ten sposób pokazać chciałem kilka rzeczy, także to, jak bardzo jestem oddany moim znajomym – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Chciałem także przełamać pewne bariery.
Jej Perfekcyjność wyjaśniła, że barierą dla wielu osób jest samo pokazanie stóp, więc już w ten sposób musiała wzbudzić mieszane uczucia u swoich gości. Jeszcze dalej posunęła się, liżąc obce osoby po odsłoniętych już kończynach. Performance wzbudził u obecnych mieszane uczucia.
Na X Floor-Sitting Party pojawił się także dziennikarz portalu homopak.pl i Studenckiej Agencji Radiowej, który przygotował dwa materiały dotyczące Jej Perfekcyjności – jeden poświęcony samej osobie i drugi na temat imprez z cyklu Floor-Sitting Party. Premiera jednego z nich zaplanowana jest już dziś.
Także dziś pojawić powinna się w sieci strona FloorSittingParty.prv.pl, na której dla gości obecnych na imprezie mają dostępne być po zalogowaniu fotografie z X F-SP.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!